• Výchovný koncert pre MŠ

• Ľudová  pieseň - to bola téma výchovného  koncertu, ktorý sa konal 11.marca

v ZUŠ  pre žiakov MŠ. Deťom z MŠ sa to  páčilo  a naši  žiaci  podali  vynikajúci  výkon.

Už teraz sa  tešíme  na ďalšie  stretnutia.

• Dospeláci v ateliéri

• Neskutočná atmosféra prúdi v ateliéri každé štvrtkové predpoludnie. Dospelí študenti prídu na chvíľu zabudnúť na povinnosti a starosti. Vymenia ich za farebnú tvorivosť, uvoľnenie a priateľstvá. Tie tu vznikli napriek rôznemu veku. Prvoradá je láska k výtvarnému umeniu. Za odvahu v prekonávaní nových výziev si zaslúžia obdiv a pochvalu.

• Čarovné pastelky

• Úspešne sme sa zapojili do výtvarnej súťaže Čarovné pastelky organizovanj Regionálnym osvetovým strediskom v Leviciach. Špecifikom tejto súťaže bolo vekové rozpätie detí od 5 -7 rokov. Zapojili sa teda aj žiačky z materskej školy navštevujúce ZUŠ Mia Balogová a Lara Vankovicová. Ocenenie však získala prváčka Danka Boldiš za výtvarnú prácu s názvom Psíček a mačička v ateliéri. Získala veľmi pekné ceny ale hlavne dobrý pocit z úspešnej výtvarnej práce, v ktorej bude určite naďalej pokračovať.