• Vystúpenie na Slnečnej lúke

• Na Slnečnej lúke sa dňa 7. októbra uskutočnilo vystúpenie žiakov Spojenej školy Dudince pri príležitosti mesiaca úcty k starším, ktorého sa záčastnili aj naši žiaci.

• Stretnutie s maliarom Pavlom Hermanom

•      Žiaci viacerých tried výtvarného odboru ZUŠ sa zúčastnili výstavy maliara Pavla Hermana v LD Rubín. Jeho olejomaľby zachytávajú emócie a rôzne pohybové kompozície baletiek ale i kvetinové zátišia. Žiakov okrem obrazov zaujal aj rozhovor so samotným maliarom priamo na výstave. Pavol Herman prejavil záujem a navštívil náš ateliér. Tu predstavil svoju širokospektrálnu tvorbu a venoval sa žiakom formou workshopu, hlavne vysvetľoval prístupy ku kresbe zátišia uhlíkom.

Zúčastnení dostali okrem príjemne stráveného času aj malý symbolický darček.