• Súťaž „Môj kalendár“

• Nový kalendárny rok zahájili žiaci 2. a 3. ročníka vo výtvarnom odbore ZUŠ tvorbou vlastného kalendára, ktorý vystihuje ich svet. Snahu žiakov sme pretavili na súťaž, kde porota vybrala šesť najlepších prác. Ohodnotila ich vecnými cenami a diplomami v spolupráci s rodičovskou radou pri ZUŠ. Umiestnenie žiackych prác bolo nasledovné: 1.miesto: Lenka Marčeková a Filip Kocúr, 2.miesto: Lia Czidor a Hanka Petáková, 3.miesto: Beátka Brlášová a Hanka Hrtáneková

Všetkým súťažiacim ďakujeme za účasť a výhercom gratulujeme.

• Výlet do Bratislavy

• Dňa 2.februára 2023 žiaci našej základnej umeleckej školy  mali opäť možnosť po dlhšom čase zavítať  do hlavného mesta Slovenska a poriadne sa kultúrne vyžiť. Dopoludnia im úsmevy na tvárach vyčarovalo  úžasne spracované predstavenie Tučniaky, ktoré si vychutnali v divadle Nová scéna. Za obedom sa presunuli na prehliadku krásnej výstavy náboženských obrazov a sôch v Galérii mesta Bratislava, kde si po prezretí výtvarných prác mohli v tvorivých dielňach vytvoriť vlastné farebné vitráže.  Domov sa vracali obohatení o nové umelecké zážitky, ale  tiež očarení nádhernou architektúrou hlavného mesta.

• Vianočný koncert v kúpeľoch

• Dňa  8.12.2022  sa  uskutočnila  vianočná  besiedka  v Liečebnom dome Smaragd. V podaní  žiakov  ZUŠ  zazneli  koledy , krásne  romantické skladby.