• ROZLÚČKA S ABSOLVENTAMI

• Dňa  22.6.2021 sa v ZUṦ uskutočnilo slávnostné odovzdanie vysvedčení našim absolventom - klaviristkám Bianke Hüvöšovej, Alexandre Pásztorovej a výtvarníkom Vladimírovi  Balážovi a Marošovi  Izákovi.

Absolventi sa predviedli svojimi skladbami a výtvarnými prácami. Za ich  snahu, tvorivosť a usilovnosť  počas  celého  štúdia na ZUṠ im boli odovzdané darčeky v mene rodičovského združenia.

Absolventom prajeme, aby im dotyk s umením priniesol radosť do ďalšieho života.

• OZNAM

• Od 21.6.2021 bude skrátené vyučovanie. Vyučovanie sa skracuje z dôvodu sťažených podmienok na učenie, ktoré spôsobujú vysoké teploty v učebniach.

• KONCERT A VÝSTAVA KU DŇU MATIEK

• Milé dámy, mamičky, staré mamy,

druhá májová nedeľa už tradične patrí všetkým mamám.

Najkrajším mesiacom roka je máj, preto nie je náhoda, že aj tento významný deň – Deň matiek je zaradený do tohto mesiaca.  Byť mamou  je najkrajšie povolanie v živote každej ženy. Mama je slovo, ktoré sa každé batoľa naučí vysloviť ako prvé. Je ospievané v poézii, zhmotnené v umení a navždy zachované v každom srdci. Mama – to je láska sama, prevtelená do ženy, je to láska, ktorá nás sprevádza celým životom.

Príjmite od nás malý darček v podobe koncertu a výstavy výtvarných prác detí.

Prajeme Vám príjemný umelecký zážitok.

• Nástup do školy

• Školský rok sa začne 2. 9. 2020.

1. žiaci, ktorí navštevujú Spojenú školu Dudince nepredkladajú Zdravotný dotazník    a vyhlásenie zákonného zástupcu dieťaťa pred začiatkom nového šk. roka 2020/2021.
              2. žiaci, ktorí nenavštevujú Spojenú školu Dudince pri vstupe do školy odovzdajú Zdravotný dotazník a vyhlásenie zákonného zástupcu. Dotazník si môže rodič vytlačiť:

COVID-19_nastup_do_skoly_(1).docx

Organizácia prvého školského dňa 2. 9. 2020 bude nasledovná:

- žiakom sa pred vstupom do budovy bude náhodne merať teplota

- žiaci druhého stupňa povinne nosia rúško - v prípade, že žiak má od lekára odporúčanie, aby bol od nosenia rúška oslobodený, rúško mať nemusí / lekárom potvrdené odporúčanie odovzdá pri vstupe do budovy /

- pre žiakov prvého stupňa je nosenie rúška povinné len na chodbách a v iných spoločných priestoroch školy. ODPORÚČAME, aby žiaci prvého stupňa používali rúško aj v triede.

- vstup do školy bude uzamknutý. Do priestorov školy sa žiaci dostanú cez video vrátnika pomocou   čipov

- každý žiak si príde vyzdvihnúť informácie pre rodičov a čestné vyhlásenie

- žiaci sa budú informovať o rozvrhu u svojho triedneho učiteľa

• Poplatky

• Vážení rodičia, v prípade, že vám vznikne na niektorom poplatku v škole preplatok, žiadajte o jeho vrátenie, prípadne o presun poplatku, formou tlačiva. Tlačivá nájdete v hornej lište v časti Dokumenty. Tlačivo si môžete vyzdvihnúť aj na sekretariáte školy.

• ZÁPIS nových žiakov, šk. rok 2020/2021

• ZÁPIS nových žiakov na šk. rok 2020/2021

• Vážení rodičia a žiaci, z dôvodu aktuálnej situácie a opatrení, bude zápis nových uchádzačov o štúdium prebiehať elektronickou formou, v období od 1. mája do 25. júna. V prípade nejasností, alebo prekážok nás kontaktujte na tel. čísle 045/5583429.

• Pre zápis do štúdia je potrebné vyplniť našu ONLINE PRIHLÁŠKU

• Obnovenie vyučovania vo VO

• Základná umelecká škola Dudince Vám oznamuje, že na základe Rozhodnutia MŠVV obnovuje vyučovanie aj pre žiakov skupinového vyučovania od 15.júna 2020. Vyučovanie bude prebiehať podľa pôvodného rozvrhu pred vypuknutím respiračného ochorenia vyvolaného koronavírusom COVID-19.

• Oznámenie o obnovení vyučovania v HO

• Vážení rodičia,

zriaďovateľ Základnej umeleckej školy Dudince v súlade s Rozhodnutím MŠVVaŠ SR č. 2020/12033:2-A2110 zo dňa 28. mája 2020, ktoré bolo vydané v súlade s Opatrením Úradu verejného zdravotníctva SR č. OLP/4083/2020 z 19. mája 2020 s účinnosťou od 1. júna 2020 rozhodol o obnovení školského vyučovania v študijnom odbore, kde je zabezpečené individuálne vyučovanie s jedným žiakom, a to od stredy 3. júna 2020.

Pokyny_upravujuce_podmienky_individualneho_vyucovania_s_jednym_ziakom_v_ZUS_Dudince.pdf​​​​​​​

V podmienkach našej školy ide o vyučovanie žiakov hudobného odboru. Vyučovanie sa bude týkať iba hry na nástroj. Kolektívne vyučovanie ako hudobná náuka a pod. v budove školy vyučované nebudú. Rovnako aj  výtvarný odbor zostáva do 30. júna 2020 v režime dištančného vzdelávania.

Pri prvom vstupe musí dieťa odovzdať nasledujúce tlačivá:

Priloha_2.docx

GDPR.pdf​​​​​​​

• Oznam

• Oznamujeme rodičom, že poplatok za ZUŠ je potrebné hradiť aj naďalej. Rodičom, ktorí poplatok už uhradili, sa tento poplatok nebude vracať.