• Školský výlet v Nitre

•        V utorok  22.11.2016  sa  51  žiakov a traja  pedagógovia  Základnej   umeleckej  školy v  Dudinciach   zúčastnili školského výletu v Nitre.  Staré   divadlo   Karola Spišáka nám predstavilo  rozprávkový   kabaret Môj malý princ.  Bolo   to predstavenie  plné fantázie, hudby  a tanca.

Obed   sme    strávili  v mestskom  parku,  kde     nás  okrem preliezok  a hojdačiek čakal drevený labyrint  a ohrada s muflónmi.  Po   aktívnom  oddychu  sa   mladší  žiaci presunuli  na  tvorivé dielne  s témou    animácie  rozprávky   Malý  princ  v ateliéri Nitrianskej  galérie  a starší  žiaci  spoznávali   históriu  Nitrianskeho  hradu.

O pekné   fotografie z výletu sa  postarali   Lenka   Benková   a Karolína  Horváthová. Čo   by  to  bol za výlet, keby  si z neho  žiaci nemohli priniesť pár suvenírov, a preto sme výlet   zavŕšili nákupmi. Domov   sme  sa vrátili   až večer, unavení, ale   plní zážitkov. Každý  žiak si mohol  nájsť niečo, čo ho zaujalo.

• Školský výlet

• Základná umelecká škola v Dudinciach organizuje školský výlet na rozprávkové divadelné predstavenie – Môj malý princ,  ktorý sa uskutoční dňa 22.11. 2016 o 9.30 hod. v Starom divadle Karola Spišáka v Nitre. Súčasťou výletu je aj návšteva tvorivých dielní v Nitrianskej galérii. Odchod je plánovaný  na 7.15  hod. spred budovy  ZUŠ  Dudince a predpokladaný príchod domov  je o 17.00 hod.

• Rodičovské

• Vážení rodičia, Spojená škola - Základná umelecká škola Vás srdečne pozýva na rodičovské združenie, ktoré sa uskutoční dňa 5.10.2016 o 16:30 hod. v koncertnej sále ZUŠ. Prosíme Vás o účasť, nakoľko sa bude voliť nový člen rodičovskej rady.

• Dňa 11.5.2016 sa v Banskej Štiavnici uskutočnila súťaž v hre na klavír pod názvom Banskoštiavnické kladivká, na ktorej sa naša žiačka druhého stupňa Anna Gombíková umiestnila na treťom mieste, za čo jej gratulujeme.

• Dňa 3.5.2016 sa v Leviciach uskutočnila súťaž v hre na hudobných nástrojoch pod názvom  Levický hudobný festival, na ktorej sa naša žiačka Terézia Hrabovská umiestnila v druhej kategórii v bronzovom pásme v hre na klavíri, za čo jej gratulujeme.

• Interná výtvarná súťaž

• Dňa 15.3.2016 sa uskutočnilo vyhodnotenie interných výtvarných súťaží na témy - Môj kalendár a Les očami detí. Mladší žiaci tvorili vlastné kalendáre, kde sa medzi 17 najlepšími prácami  umiestnili na 1. mieste D. Paulíny, na 2. mieste Slávka Repková, na 3. mieste J. Jelok a M. Palčovič. Starší žiaci každoročne prispievajú svojimi obrázkami na okresnú poľvnícku výstavu v Hontianskych Nemciach. Vybrať tie najlepšie bolo problém. Nakoniec 1. miesto získala L. Benková, 2. miesto T. Stískal a 3. miesto V. Baláž a A. Pásztorová. Všetci žiaci sa mimoriadne snažili a zaslúžia si pochvalu.

• Interná súťaž

• Dňa 16.3.2016 sa uskutočnilo vyhodnotenie internej gitarovej a klavírnej sútaže v dvoch kategórioch. Víťazom gratulujeme

• Rodičovské

• Vážení rodičia, Základná umelecká škola Vás srdečne pozýva na plenárne rodičovské združenie dňa 6.10.2014 so začiatkom o 16:30. Za účasť Vám vopred ďakujeme.

•   Vážení rodičia, Základná umelecká škola Vás srdečne pozýva na plenárne rodičovské združenie dňa 8.10.2013 so začiatkom o 17:00. Chceme Vás požiadať o účasť nakoľko sa budú voliť nový členovia rodičovskej rady a taktiež sa dozviete informácie o plánovaných výletoch. Za účasť Vám vopred ďakujeme.

• zápis do ZUŠ

• Základná umelecká škola Dudince Vás pozýva na zápis žiakov do ZUŠ

dňa 02.05.2013 od 07:45 - 17:00 03.05.2013 od 12:00 - 17:00

V školskom roku 2013/2014 je možné sa prihlásiť v daných odboroch na nasledovné predmety:

V hudobnom odbore  hra na -klavír, keyboard, akordeón, flauta, gitara, basgitara, kontrabas (basa)

Vo výtvarnom  odbore - kresba, maľba, práca s materiálom, grafika, fotografia...

Bližšie informácie na tel. čísle 045/5583429

• Vianočný koncert

• Základná umelecka škola Dudince Vás srdečne pozýva na

Vianočný koncert, ktorý sa uskutoční dňa

18.12.2012 o 16:30 v koncertnej sále ZUŠ.

Každého srdečne očakávame

• Koncert vnúčat

• Dňa 14.11.2012 o 16:00 sa v koncertnej sále ZUŠ Dudince uskutoční Koncert vnúčat.

Srdečne pozývame starých rodičov na koncert ich vnúčat.